Wynajem

SALA SZKOLENIOWA na poddaszu

Sala Szkoleniowa – 100m2. Całe poddasze w kamienicy. Bardzo kameralna atmosfera. Przy sali znajduje się dostępna na wyłączność łazienka, kuchnia oraz videofon. Dla najemcy oraz gości do dyspozycji ogród 1,5a. W wyposażeniu flipchart, projektor i 20 krzeseł. Sala dostępna od 9:00 do 21:00 – 7 dni w tygodniu.

Zapraszamy serdecznie do oglądnięcia sali przed najmem.

Informacje o dostępności oraz cenach najmu:
tel.: 789 099 558  mail: info@ogrodharmonii.pl

SALE DO ĆWICZEŃ

Sala Pomarańczowa Duża

Przestronna i kameralna klimatyzowana sala do ćwiczeń i warsztatów o pow. 60m2 z lustrami i drabinkami. Do dyspozycji najemcy szatnia damska i męska z łazienkami, piłki tenisowe i ovoball do pilatesu, maty, paski, koce, klocki i krzesła do jogi. Na życzenie flipchart, projektor i dowolna ilość krzeseł.

Sala dostępna jest od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16.00,
oraz w sobotę i niedzielę między 9:00, a 20:00.

Informacje o dostępności oraz cenach najmu:
tel.: 789 099 558  mail: info@ogrodharmonii.pl

Sala Fioletowa Mała

Do wynajęcia klimatyzowana sala do ćwiczeń o pow. 36m2 z lustrami.
Do dyspozycji najemcy szatnia damska i męska z łazienkami, piłki tenisowe i ovoball do pilatesu, maty, paski, koce, klocki i krzesła do jogi. Sala pomieści maksymalnie ok. 12-13 osób.

Informacje o dostępności oraz cenach:
tel.: 789 099 558  mail: info@ogrodharmonii.pl

Sala żółta

sala żółta

 Najmniejsza z sal, jasna i przytulna, doskonała do prowadzenia kameralnych zajęć i wykładów, znakomita do prowadzenia zajęć dla dzieci.

GABINET NIEBIESKI

Gabinet do masażu i zabiegów wyposażony w łóżko do masażu HABYS i piecyk do nagrzewania pomieszczenia o powierzchni 10 m2. Także na konsultacje, sesje terapeutyczne. Obok w korytarzu znajduję się łazienka.

 

GABINET SZARY

Kameralne, intymne wnętrze dla specjalisty, który pragnie przyjmować pacjentów/klientów w profesjonalnym wnętrzu z pełnym zapleczem, w dogodnej lokalizacji.