Gabinety

Psychoterapia / Bioterapia

Natalia Slipińska - mgr psychologii, bioterapeutka.
Od ponad 20 lat pomaga ludziom w Polsce i poza jej granicami. Odnosi sukcesy w walce z wieloma chorobami. Jej diagnozy są niezwykle trafne – mówi się, że ma „naturalny tomograf” – ponieważ widzi, czuje, słyszy organy ludzkie, kanały energetyczne, kolory aury, problemy psychiczne i karmiczne człowieka. Uczy widzieć i rozumieć ukryte mechanizmy, które kierują nami i naszym życiem. Potrafi pomóc w sytuacjach najtrudniejszych i najbardziej niezrozumiałych.
W oparciu o ezoterykę i naukę Natalia pomaga w zdobywaniu wiedzy i dążeniu do wewnętrznego rozwoju. Odczytuje sygnały niewerbalne – tutaj dusza, a nie rozum, przemawia do nas, wysyłając informacje, które trzeba tylko umieć dostrzec, odczytać i zrozumieć.

Zapraszamy do Natalii na indywidualne konsultacje oraz kursy. Zapisy pod numerem 789-099-558

_________________________________

1

czytaj więcej:

_________________________________

-Dzikie Serce Kobiety-Anna Mrowczyk (3)

_________________________________

Athnes

Jeśli żyjesz w stresie, źle sypiasz, brakuje Ci czasu na wszystko,

Jeśli często chorujesz i nie cieszysz się pełnią zdrowia,

Jeśli czujesz napięcie psychiczne i/lub bóle i napięcie w ciele,

Jeśli chciałabyś/chciałbyś schudnąć, ale diety i dotychczasowe działania nie przynoszą rezultatów,

Jeśli nie doświadczasz spokoju i radości w życiu,

Jeśli doświadczasz obniżonego poczucia wartości i braku spełnienia,

Jeśli nie czujesz efektów dotychczasowego leczenia,

Powodem może być niewłaściwe odżywianie i nieodpowiedni styl życia.

Od ponad 20 lat jest zafascynowana filozofią, diagnostyką i dietetyką medycyny Wschodu, która efektywnie niwelując objawy skupia uwagę przede wszystkim na przyczynach braku harmonii, dysfunkcji i zapobieganiu chorobom. Przygoda w latach 1994-1997 z Psychologią Zorientowaną na Proces pozostała dla niej źródłem inspiracji w pracy z emocjami. W 2001 r. otrzymała dyplom Instytutu Avicenny Claude’a Diolosy (1997-2001 – kurs dietetyki, 2002 – kurs „Zioła zachodnie wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej” (TCM). Analizowała teksty TCM w Oxfordzie i w Cambridge. W 2009 ukończyła Gong Master Training prowadzony przez Dona Conreaux. Prowadziła własną Pracownię Psychoedukacji oraz Centrum Edukacji. W 2015 r. trzykrotnie miała możliwość poznawania tradycji uzdrawiania w Brazylii. Jest przekonana, iż wyłącznie indywidualnie dobrane – w oparciu o szczegółową diagnostykę – plany odżywiania są skuteczną formą wspomagania leczenia i rozwoju osobistego.

Przyjmuje w czwartki 17-21

 

_________________________________

Trener Biznesu , Coach, Breathworker

Michał Godlewski – Absolwent studiów prawniczych na UJ. Aktualnie zaangażowany jest w treningi biznesowe, oraz unikalny projekt skierowany do trenerów biznesu – Akademia Mistrzów Treningu, którego jest Opiekunem Merytorycznym oraz prowadzi autorskie treningi Odkryj Swój Potencjał, oraz Trening Transformacyjno – Rozwojowy. Przeprowadził ponad 2000 godzin szkoleniowych dla Trenerów i Coachów, a także ponad 500 godzin indywidualnych superwizji. Współpracuje ściśle z Grupą Trenerską Mentor. Wykładowca w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks J.Tischnera na kierunakch:Trener i Coach, International Bussiness Development. W latach 2005 – 2008 – kierownik krakowskiej filii Instytutu Świadomego Życia E.Foley. Przeprawdził ponad 12 000 tys godzin szkoleniowych i coachingowych.

W ramach edukacji w Erickson College ukończył pierwszą edycję: Art &Science of Coaching, Freedom to Love,Advance of Spirit. Inne wybrane szkolenia to: Coaching Clinic Licensing Program, Trasforming Communication Instructor Training, NLP Trainer Intensive, Zen a Sztuka Coachingu, Energia Coacha, Energia Trenera, Energia Grupy, Coaching Prowokatywny, Bussiness and You, Meanigfull Existence Model, Integration, Bussines and You. Jest również akredytowanym konsultantem metody Insights Discovery.
www.UwolnijOddech.pl

Gabinet w Ogrodzie Harmonii
Kontakt: Michał 608 487 307

 _________________________________