Gabinety

Psychoterapia / Bioterapia

Natalia Slipińska – mgr psychologii, bioterapeutka.
Od ponad 20 lat pomaga ludziom w Polsce i poza jej granicami. Odnosi sukcesy w walce z wieloma chorobami. Jej diagnozy są niezwykle trafne – mówi się, że ma „naturalny tomograf” – ponieważ widzi, czuje, słyszy organy ludzkie, kanały energetyczne, kolory aury, problemy psychiczne i karmiczne człowieka. Uczy widzieć i rozumieć ukryte mechanizmy, które kierują nami i naszym życiem. Potrafi pomóc w sytuacjach najtrudniejszych i najbardziej niezrozumiałych.
W oparciu o ezoterykę i naukę Natalia pomaga w zdobywaniu wiedzy i dążeniu do wewnętrznego rozwoju. Odczytuje sygnały niewerbalne – tutaj dusza, a nie rozum, przemawia do nas, wysyłając informacje, które trzeba tylko umieć dostrzec, odczytać i zrozumieć.

Zapraszamy do Natalii na indywidualne konsultacje oraz kursy. Zapisy pod numerem 789-099-558

_________________________________

KONSULTACJE zielarskie / zdrowotne

Nazywam się Joanna Black i jestem zielarką .
Pochodzę z rodziny o wielopokoleniowej DSC_0109 (1)tradycji leczenia ziołami, kultywuje tradycje pomagania ludziom. Mój dziadek współtworzył leki dla polskiego Herbapolu. Ja kontynuuję jego pracę i tworzę to coraz nowsze mieszanki ziołowe wspomagające leczenie chorób XXI wieku. To moja pasja i misja.
 Na podstawie wywiadu z każdą osobą i wyników badań, które dana osoba dotychczas wykonała tworze specjalnie dla niej mieszanki ziołowe, kremy, maści – w zależności od potrzeb oraz problemów danej osoby. Wspieram leczenie przyczyn a nie skutków. Mieszanki ziołowe – parzone jak herbaty zawierają najczęściej około 18-26 różnych ziół, które są dobierane do indywidualnych potrzeb organizmu, a kremy oraz maści są ręcznie robione dla klienta na bazie naturalnych ziołowych maceratów z minimum 10 ziół leczniczych.
Joanna Black
– indywidualny dobór mieszanek ziołowych,
– naturalne maści na stawy, żylaki, problemy z kręgosłupem, np. przepuklina międzykręgowa,
– kremy na łuszczycę, blizny, rozstępy, zmarszczki,
– mieszanki na cukrzycę, łuszczycę, zakrzepicę, zapalenie stawów, cholesterol, nadciśnienie, problemy z trawieniem, problemy z zasypianiem, problemy z zajściem w ciążę, zmiany nowotworowe itp.
Zapraszamy na konsultacje w czwartki 10 – 20  i warsztaty, zapisy:
739 468 793 / 789 099 558
_________________________________

DIETETYK Dorota Berkowska

Dyplomowany dietetyk oraz specjalista d/s żywienia .zdj

Od wielu lat wdraża zasady zdrowego żywienia w życiu zawodowym oraz osobistym Ukończyła UJ oraz Uniwersytet Pedagogiczny. Posiada dyplomy UE oraz Komisji Edukacji Narodowej . A także dyplom ukończenia Akademii Dietetyki oraz „Viva la Vita „z zakresu prawidłowego bilansowania diet w świetle nowoczesnych teorii zdrowia .

Swoje doświadczenie czerpie nie tylko z pracy dnia codziennego ,ale również z uczestnictwa w licznych szkoleniach oraz kursach zdrowego trybu życia .
Specjalizuje sie z :

– opracowywania diet dla zdrowych osób dorosłych oraz planowania żywienia w wybranych jednostkach chorobowych z uwzględnieniem psychodietetyki
– doborze aktywności fizycznej do stanu zdrowia i wieku
– ocenie stanu odżywiania , sposobu żywienia i zapotrzebowaniu na składniki odżywcze

Współpracowała w tworzeniu sieci restauracji w zakresie układania  przepisów ze zdrową żywnością na terenie Warszawy.

Prowadzi konsultacje indywidualne z rozpisaniem zbilansowanej diety dla indywidualnych osób oraz  warsztaty o zasadach zdrowotnego  żywienia .

Współpracuje z wieloma gabinetami kosmetycznymi  , ośrodkami SPA a także ze specjalistami z różnych dziedzin zdrowego sposobu na życie .

Kontakt : tel.: 602 504 003 ,

mail : dorota.berkowska@vp.pl

Fb : Dietetyk dorota berkowska

Zapraszamy na konsultacje w środy 17:30 – 20:00

_________________________________

MATEUSZ PER – Specjalista Medycyny Chińskiej

Dyplomowany Akupunkturzysta, Masażysta Tui-na, Zielarz Medycyny Chińskiej

Ukończył College of Oriental Medicine w Irlandii w specjalizacji z zakresu Akupunktura, Ziołolecznictwo Medycyny Chińskiej, Masaż Chiński Tui Na. Do swojej pracy podchodzi holistycznie czerpiąc wiedzę z tradycji i mądrości najstarszych systemów leczniczych Medycyny Chińskiej i Ajurwedy. Żyje przekonaniem, że spokój umysłu jest szczęściem a zdrowie skarbem. Ukończył  American Institute of Vedic Studies, USA, jak również Ayurvedic Therapy & Massage Course w Indiach. Doświadczenie i naukę pogłębiał podczas wielokrotnych pobytów w Indiach, gdzie ukończył kurs nauczyciela jogi wg. Sivanandy. Kilka lat prowadził zajęcia i warsztaty propagując filozofię jogi w Polsce i za granicą. Wielokrotny współorganizator wyjazdowych warsztatów kulinarnych nauki gotowania wg Ayurvedy. Publikuje artykuły poszerzające świadomość o Medycynie Chińskiej na swojej stronie www.aculife.krakow.pl w sekcji blog. Inspiracje do życia czerpie z Natury. Miłośnik górskich wypraw.

Gabinet  Medycyny Chińskiej „Aculife” znajduje się w „Ogrodzie Harmonii” i oferuje konsultacje, diagnozę, plan leczenia, zalecenia dietetyczne, masaż, moksoterapię i ziołolecznictwo według zasad i wiedzy Medycyny Chińskiej.

Kontakt: Mateusz Per Tel. 881 467 100  lub email: info@aculife.krakow.pl

_________________________________

Trener Biznesu , Coach, Breathworker

Michał Godlewski – Absolwent studiów prawniczych na UJ. Aktualnie zaangażowany jest w treningi biznesowe, oraz unikalny projekt skierowany do trenerów biznesu – Akademia Mistrzów Treningu, którego jest Opiekunem Merytorycznym oraz prowadzi autorskie treningi Odkryj Swój Potencjał, oraz Trening Transformacyjno – Rozwojowy. Przeprowadził ponad 2000 godzin szkoleniowych dla Trenerów i Coachów, a także ponad 500 godzin indywidualnych superwizji. Współpracuje ściśle z Grupą Trenerską Mentor. Wykładowca w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks J.Tischnera na kierunakch:Trener i Coach, International Bussiness Development. W latach 2005 – 2008 – kierownik krakowskiej filii Instytutu Świadomego Życia E.Foley. Przeprawdził ponad 12 000 tys godzin szkoleniowych i coachingowych.

W ramach edukacji w Erickson College ukończył pierwszą edycję: Art &Science of Coaching, Freedom to Love,Advance of Spirit. Inne wybrane szkolenia to: Coaching Clinic Licensing Program, Trasforming Communication Instructor Training, NLP Trainer Intensive, Zen a Sztuka Coachingu, Energia Coacha, Energia Trenera, Energia Grupy, Coaching Prowokatywny, Bussiness and You, Meanigfull Existence Model, Integration, Bussines and You. Jest również akredytowanym konsultantem metody Insights Discovery.
www.UwolnijOddech.pl

Gabinet w Ogrodzie Harmonii
Kontakt: Michał 608 487 307

 _________________________________