Raja Joga


Poniedziałki godz 19:15 od 2.10.2023r.

Joga to harmonia wszystkich elementów istoty człowieka: ciała fizycznego, energetycznego, mentalnego, astralnego, eterycznegoi duchowego. To nauka i praktyka przywrócenia i zachowania zdrowia, sprawnego ciała, jasnego i błyskotliwego umysłu, równowagi energetycznej, spokoju ducha, silnej osobowości, rozwoju świadomości oraz uzyskania symbiozy ze światem.

Serdecznie zapraszamy na zajęcia Raja Jogi, jogi kompletnej, holistycznej.

Podczas zajęć poświęcimy czas na pracę z:

ciałem – asany, taniec,
oddechem – pranayamę,
dźwiękiem – mantrowanie,
umysłem – koncentrację, kontemplację i medytację,
a przede wszystkim energią.

Zadbamy o kanały energetyczne, które stanowią o naszej sile,zarówno psychicznej jak i fizycznej.Nauczymy się jak je oczyszczać, rozwijać i wzmacniać. Dowiemy się jak oderwać się od codzienności i zrelaksować. Postaramy się też aby zdobyta wiedza i praktyka
pozwoliły nam sprostać wyzwaniom współczesnego świata. Będziemy dążyć do osiągniecia stanu harmonii i równowagi.

Zajęcia poprowadzi: Agnieszka Dyga – nauczycielka jogi; z ponad 30-letnim doświadczeniem, ćwiczyła szeroko rozumianą jogę (asany, mantry, pranayamę, medytacje, jogę snu) oraz różne formy tańca (bałkańskie, kurdyjskie, indiańskie, medytację w tańcu) oraz prowadziła warsztaty jogii tańca. Poszerzała swoją wiedzę i doskonaliła praktykę podczas różnorodnych zajęć, warsztatów i seminariów również w Indiach.
W Hyderabadzie uczęszczała na zajęcia jogi jak również je prowadziła.
Przez wiele lat praktykowała Masaż Holistyczny oraz Tai Chi, styl Wu. Jednak joga to filozofia życia i w nim na co dzień szuka inspiracji, odbiera najcenniejsze lekcje i wyciąga wnioski. Ponadto organizatorka imprez kulturalnych związanych z Indiami, pomysłodawczyni i inicjatorka realizacji indyjskich produkcji filmowych w Małopolsce, w życiu zawodowym zajmuje się współpracą z krajami Bliskiego i Dalekiego Wschodu.

Wejście na zajęcia na karnet Ogrodu Harmonii, kartę Multisport Plus, FitProfit, FitSport lub Medicover Sport.