Specjaliści

Marcela Łokaj – Refleksolog, masażystka 

Refleksologia stóp, dłoni, twarzy i głowy – czytaj więcej

Masaż PeLoHa – czytaj więcej

Zapraszam na zabiegi

tel. 512 831 697

 


MATEUSZ PER – Specjalista Medycyny Chińskiej

Dyplomowany Akupunkturzysta, Masażysta Tui-na, Zielarz Medycyny Chińskiej

Ukończył College of Oriental Medicine w Irlandii w specjalizacji z zakresu Akupunktura, Ziołolecznictwo Medycyny Chińskiej, Masaż Chiński Tui Na. Do swojej pracy podchodzi holistycznie czerpiąc wiedzę z tradycji i mądrości najstarszych systemów leczniczych Medycyny Chińskiej i Ajurwedy. Żyje przekonaniem, że spokój umysłu jest szczęściem a zdrowie skarbem. Ukończył  American Institute of Vedic Studies, USA, jak również Ayurvedic Therapy & Massage Course w Indiach. Doświadczenie i naukę pogłębiał podczas wielokrotnych pobytów w Indiach, gdzie ukończył kurs nauczyciela jogi wg. Sivanandy. Kilka lat prowadził zajęcia i warsztaty propagując filozofię jogi w Polsce i za granicą. Wielokrotny współorganizator wyjazdowych warsztatów kulinarnych nauki gotowania wg Ayurvedy. Publikuje artykuły poszerzające świadomość o Medycynie Chińskiej na swojej stronie www.aculife.krakow.pl w sekcji blog. Inspiracje do życia czerpie z Natury. Miłośnik górskich wypraw.

Gabinet  Medycyny Chińskiej „Aculife” znajduje się w „Ogrodzie Harmonii” i oferuje konsultacje, diagnozę, plan leczenia, zalecenia dietetyczne, masaż, moksoterapię i ziołolecznictwo według zasad i wiedzy Medycyny Chińskiej.

więcej informacji: www.aculife.krakow.pl

Kontakt: Mateusz Per Tel. 881 467 100  lub email: info@aculife.krakow.pl


Dr Tatiana Krawczyńska-Zaucha

Dr nauk humanistycznych, etyk, biofizyk, kosmolog. Jest Global Executive & Leadership PCC coachem, certyfikowanym trenerem biznesu, Executive Coachem Marshall Goldshmit SCC, jedynym w Polsce StandOut Strengths Coachem oraz członkiem Zarządu International Coach Federation Polska. Ukończyła wiele prestiżowych szkoleń i kursów, np. Transforming Communication™, Canfield Certified Trainer Program, Intuitive Coach©, StandOut© Strengths Coaching Trainer, Global Leader of the Future©. Pracuje z wykorzystaniem innowacyjnych metod i narzędzi rozwojowych.

Prowadzi sesje profesjonalnego coachingu, które umożliwiają klientom integrację na wielu poziomach, wzrost samo-świadomości, akceptacji, poczucia własnej wartości i autentycznego życia w pełni z wykorzystaniem swojego potencjału i talentów. Jej bogate doświadczenie jako coacha oraz elastyczny styl coachingu owocują nieprawdopodobną obecnością coachingową, która otwiera przestrzeń do pracy i odkryć dla każdego klienta.

Jeśli chcesz zacząć żyć pełnią swojego życia umów się na sesję lub pełny proces coachingowy.

Poczytaj opinie: https://dobrycoach.pl/coach/tatiana-krawczynska-zaucha

Dowiedz się więcej: https://sedmo.pl/

Zadzwoń: 606 82 77 11