Powięziowa joga yin – środy 18-19.30

Powięziowa joga yin to łagodna, a przy tym głęboka praktyka uwalniania napięć z ciała, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru dolnych pleców, bioder oraz nóg. Powięź to tkanka, w której zapisuje się nasza historia; doznane urazy, stres, siedzący tryb życia sprawiają, że z czasem powięź wysycha, a ciało traci elastyczność, pojawiają się dolegliwości bólowe.

Powięziowa joga yin to system asan i automasażu na piłeczkach stworzony specjalnie z myślą o nawilżeniu i uelastycznieniu tej szczególnej tkanki.

Yin joga to praktyka dla każdego. Gruntownie rozluźnia napięcia w ciele, daje poczucie lekkości, zwiększa zakres ruchu i samoświadomość ciała. Stanowi dobre uzupełnienie jogi dynamicznej.

Zajęcia odbywają się w środy, 18 – 19.30.

Serdecznie zapraszam na pierwsze, otwarte zajęcia 27 marca. Zajęcia są bezpłatne, decyduje kolejność zgłoszeń.

Od kwietnia wstęp: 35 zł/pojedyncze zajęcia; 30 zł/w karnecie na dany miesiąc.

Zapisy i kontakt: natalia.yin@pm.me; 574 444 035

Przed zajęciami proszę o informację o ewentualnych dolegliwościach.

Prowadzenie: Natalia Bobrowska

Jestem certyfikowaną instruktorką powięziowej jogi yin (certyfikat 300h Yoga Alliance). Joga towarzyszy mi od kilkunastu lat, praktykowałam m.in w Instytucie yogi Kaivalyadhama w Indiach. W jodze yin oprócz głębokiego rozluźnienia, które daje praca z powięzią, odnalazłam sposób na samodzielną praktykę rozpuszczania napięć w ciele związanych ze stresem. Tym tematem zajmuję się na co dzień — od kilku lat w Krakowie współprowadzę grupy pracy z ciałem, oddechem i emocjami. W 2018 roku rozpoczęłam szkołę psychoterapeutyczną w nurcie psychoterapii somatycznej.

Serdecznie zapraszam na zajęcia oraz warsztaty. Więcej informacji: fb.me/KrakowskieYin