Masażysta: Maciej Kądziela

 Maciej Noe Kądziela –   masażysta z ponad 8 letnim stażem w praktyce masażu i pracy z ciałem. Masaż jest dla mnie pasją i spełnieniem ,które odczuwam za każdym razem ,kiedy osoba przeze mnie masowana , doznaję spokoju, radości, wolności od bólu i napięcia zarówno emocjonalnego jak i fizycznego. Do mojej pracy podchodzę w sposób nadzwyczaj uważny , zwracając uwagę zarówno na aspekty przyczyn naszych fizycznych dolegliwości w postaci zmian w mięśniach, stawach i połączeniach między nimi jak również duże skupienie dając przyczynom emocjonalnym, naszym świadomym i nieświadomym blokadom na tym poziomie.

Często nasze trudne zapisy emocjonalne w postaci pamięci komórkowej ciała są znacząco przyczyną wielu trudnych odczuć ograniczających zarówno naszą fizyczność jak i nasz sposób bycia, naszego odczuwania zarówno siebie jak i tego co, nas otacza.

W moich masażach zawieram działania holistyczne , w których zachęcam do podjęcia procesu zmian , prowadzącego do zdecydowanej poprawy jakości życia na poziomie odczuwania ciała , serca i umysłu.

 Wykonuję masaże kręgosłupa, stóp, twarzy, głowy, masaże rąk, nóg. Masuję ciało by pomóc ci poczuć się lepiej ze sobą, byś mógł, mogła, poczuć że jesteś kimś znacznie więcej niż dotychczas , że ból, napięcie, stres, że niemoc, bezsilność czy lęk odczuwalne w ciele, należą już do przeszłości.

 Masaż leczniczy , Nalahana , jaki praktykuję, masuję w sposób łagodny , relaksacyjny , subtelny lub poprzez bardziej stanowcze, zdecydowane i mocne techniki , uzależniając moje działania od Twoich potrzeb, Twojej kondycji i Twojego zdrowia na poziomie fizycznym , energetycznym i emocjonalnym.

 Zabieg ten zdecydowanie pomaga rozluźnić i uzdrowić napięcia i przykurcze oraz dysfunkcje stawów, mięśni i układu nerwowego.

Wskazany jest przy wszelkiego typu zmianach postawy kręgosłupa, przewlekłych bólach, dysfunkcjach , zmianach pourazowych mięśni lub / i stawów , chronicznych bólach.

Praktykuję
– Masaż samego kręgosłupa z zastosowaniem akupresury rąk i nóg
– Masaż relaksacyjny lub z zastosowaniem refleksologii Twarzy lub Stóp.
– Masaż całego ciała ( z wyłączeniem stref intymnych ) , masując całą, całego Ciebie w nurcie masażu Lomi Lomi Nui.

 

 

.

 Informację i Rezerwacje terminów wizyt pod numerem – 728 312 309

 FB – Terapie Dotykiem – Autorskie Masaże Lecznicze .

Zapraszam serdecznie , Maciej Noe Kądziela.

_________________________________

Opisy masaży:

Autorski masaż leczniczy

 Zabieg ten zdecydowanie pomaga rozluźnić napięcia, przykurcze oraz dysfunkcje stawów, mięśni i układu nerwowego.
Jest to technika opracowana przeze mnie na podstawie masaży klasycznych, łącząca w sobie elementy masażu pulsacyjnego, akupresury a także drenażu limfatycznego i pracy ze stawami na zasadzie kinezjologii.
Wskazany jest przy wszelkiego typu zmianach postawy kręgosłupa, przewlekłych bólach, dysfunkcjach , zmianach pourazowych mięśni lub / i stawów , chronicznych bólach.
Masaż kręgosłupa, rąk, nóg

Czas trwania masażu- 1,5 – 2 godz.
____________________________________

 Lomi Lomi Nui

 W dawnych czasach wykonywany był przez Kahunów jako rytuał przejścia w nowy etap życia. Hawajczycy wierzą, że zdrowie to stan swobodnego przepływu energii w ciele, a choroba pojawia się, gdy ten przepływ zostaje na dłuższy czas zablokowany. Nasze stłumione emocje, stres, napięcia, silne życiowe doświadczenia zapisują się w naszych mięśniach, tworząc napięcia i blokując przepływ energii życiowej. Masaż pomaga odblokować stłumione emocje, odblokowac napięcia w ciele, a przede wszystkim pobudzić uzdrawiające siły naszego organizmu, aby w naturalny sposób pomogły wrócić do stanu równowagi. Lomi sprawdza się jako naturalny środek antydepresyjny. Każdy masaż jest wyjątkowy, niepowtarzalny i dlatego wrażenia za każdym razem mogą być inne. Lomi Lomi pomaga osiągnąć równowagę pomiędzy ciałem, umysłem i duchem. Jest masażem relaksacyjnym i energetyzującym.

 Masaż całego ciała

Czas trwania masażu – 2- 2,5 godz.
___________________________________

 Wyciszający masaż twarzy

 Jest to masaż który wzmacnia skórę twarzy i pobudza ją do regeneracji, przez co staje się bardziej gładka. Ma za zadanie również stopniowe wygładzenie zmarszczek poprzez korzystne działania na limfę, krew a także połączenia nerwowe twarzy i całej głowy .
Masaż ten opiera się na technikach działania drenażu limfatycznego twarzy oraz akupresury czyli wykonywaniu technik mających za zadanie uwolnić wszelkie napięcie z mięśni mimicznych twarzy i głowy a przez to też wielu połączeń układu nerwowego.
Delikatne uciskanie odpowiednich punktów poprawia samopoczucie i wprowadza w stan wyciszenia i głębokiego relaksu..

 Masaż twarzy

Czas trwania masażu – 1 -1,5 godz.
______________________________________

 Wyciszający masaż stóp

 Jest to masaż w którym uwaga i skupienie kierowane są dla receptorów oraz całej skóry i palców stóp dzięki czemu w całym ciele następuje stopniowe uczucie ciepła i wyciszenia zarówno fizycznego jak i emocjonalnego. Uciskając i masując odpowiednie punkty można odblokować wewnętrzne napięcie w organach wewnętrznych oraz znacznie poprawić ukrwienie i dotlenienie wewnątrz nich. Masaż ten opiera się na technice refleksologii stóp oraz pracy z meridianami na podstawie miejsc przepływu połączeń nerwowych znajdujących się w całym ciele a mających ważne zakończenia właśnie w stopach.

Masaż stóp

Czas trwania masażu – 1 – 1,5 godz.