Masaże – Marcela Łokaj

Zapraszam na masaże w Ogrodzie Harmonii

Wakacyjne Promocje

-masaż klasyczny + segmentarny

-drenaż limfatyczny

-masaż sportowy

-masaż modelujący

zabiegi refleksologii stóp(zabiegi bezpłatne – w toku nauki na Dyplomowanego Refleksologa w Polskim Instytucie Refleksologii Wandy Batko)

-masaż PeLoHa (PeaceLoveHarmony)- na 4 ręce Marcela i Renata – czas 1,5 h

Więcej o masażu PeLoHa:

 Przesłaniem masażu PeLoHa jest Pokój – Miłość – Harmonia w nas i wokół nas.

PeLoHa, to energetyzujący i relaksacyjny masaż terapeutyczny całego ciała(z wyjątkiem części intymnych). Jego zaletą jest to, że jest masażem dotykowym, ale bezbolesnym, delikatnym i bardzo przyjemnym w odbiorze.

Może być wykonywany zarówno dorosłym jak i dzieciom, a także osobom niepełnosprawnym, starszym, kobietom ciężarnym.

Celem masażu jest: – wspomaganie procesu zdrowienia – poprawa stanu zdrowia fizycznego (bóle kręgosłupa, stawów, barków, migreny, choroby skóry i inne) i psychicznego (depresje, nerwice, fobie, bezsenność i inne); – promowanie uczucia pokoju, miłości i harmonii w stosunku do siebie i wokół siebie; – wywołanie u osoby masowanej pełnej akceptacji własnego JA (własnego ciała, własnej osobowości, duchowości…); – oczyszczanie, stabilizacja i równoważenie funkcji wszystkich czakr; – wspomaganie odchudzania poprzez wyrównywanie limfy w organizmie.

 

Masaż PeLoHa nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Masaż wykonywany jest w szczególnej atmosferze. – masażysta dąży do wprowadzenia osoby masowanej w stan poczucia pełnego wewnętrznego spokoju i bezpieczeństwa; – wykonując masaż, traktuje osobę masowaną ze szczególnego rodzaju czułością i opiekuńczością . Powoduje to, że masowana osoba jest w stanie na czas masażu całkowicie odizolować się (wyłączyć) od fizycznego bytu poddając się zabiegowi, przez co ułatwia osiągnięcie celu masażu. – rozluźnienie ciała u osoby masowanej często powoduje, że czuje ona łatwość rozwiązania nurtujących ją problemów (nie tylko chorób) będących dotąd wielkim obciążeniem psychicznym; – osoba masowana nie odczuwa upływu czasu w trakcie masażu;

Alan Earle tworząc masaż PeLoHa wykorzystał następujące elementy:z masażu klasycznego, z masażu polinezyjskiego, techniki Toma Bowena, refleksologii, akupresury, uzdrawianie polarity, pracy z meridianami, reiki,pracy z czakrami, EFT (Technika Emocjonalnego Uwolnienia), pracy z kolorami, pracy z afirmacjami, medytacji.

Zabieg trwa 1-1,5h

Nie świadczę usług erotycznych.

Zapraszam do kontaktu Marcela Łokaj tel. 512 831 697