Krąg Kobiet K Gwiazdowska

9 marca 19-21

Krąg to takie miejsce, gdzie kobiety mogą się spotkać, usiąść w razem i czerpać wzajemnie ze swojego doświadczenia, z siły kobiecości, wspierać się w rozwoju, uczyć się od siebie nawzajem. To miejsce, które może stać się dla Kobiet inspiracją do zmiany, do kroku naprzód. Miejsce bezpieczne, przeznaczone do celebrowania kobiecości w każdej postaci. Miejsce dla kobiet odkrywczyń i kobiet w wewnętrznej podróży.

Zapraszam Cię na noworoczne spotkanie kręgu, tym razem w Krakowie!
W programie:
– medytacja
– Soul Body Fusion
– taniec intuicyjny
– dzielenie w kręgu
– krótka relaksacja na koniec

Przyjdź najlepiej w długiej spódnicy lub w wygodnym ubraniu (np. legginsy).

Prowadząca: KATARZYNA GWIAZDOWSKA
Certyfikowana nauczycielka metody Soul Body Fusion®, psycholog, psychodietetyk. Dyplomowana trenerka rozwoju osobistego Instytutu Świadomego Życia Ewy Foley, absolwentka Szkoły Trenerów i Studium Treningu Interpersonalnego Ośrodka INTRA. Specjalizuje się w holistycznej pracy nad zdrowiem. Interesuje się różnymi metodami przywracania naturalnej harmonii organizmu. Prowadzi m.in. warsztaty Soul Body Fusion, kręgi kobiet, warsztaty holistycznego oczyszczania organizmu, profilaktyki stresu, komunikacji interpersonalnej, treningi asertywności i jogę.
„Sztuki pracy z grupą, z energią oraz holistycznych metod uzdrawiania uczyłam się od Ewy Foley, Jonette Crowley, Dr Mattie Davis-Wolfe i Dr Davida Thomsona, Joy Manne. W głębi serca jestem tancerką, na zewnątrz praktyczną organizatorką, regularnie medytuję, czasem śpiewam.”

www.kasiagwiazdowska.com
Autorka blogów: www.soulbodyfusion.blogspot.com oraz www.zdrowiewwielkimmiescie.blogspot.com

Koszt 30zł.

Zapisy: Teresa Sypniewska, e-mail: teresa.sypniewska@wp.pl