Gimnastyka Słowiańka

Zajęcia cykliczne z gimnastyki słowiańskiej Moc Strażniczki przeznaczone są dla wszystkich kobiet, które ukończyły kurs podstawowy (w dowolnej tradycji).
Będziemy spotykać się raz w tygodniu, aby celebrować naszą kobiecość. Skupimy się na pracy z zestawem 7 ćwiczeń wyliczonym na dany dzień. Dzięki temu wzmocnimy przepływ naszej kobiecej energii, porozciągamy nasze ciała, uspokoimy umysły i nawiążemy głębszy kontakt ze swoim wnętrzem.
Będzie także miejsce na kobiecy krąg, podzielenie się naszymi emocjami i watpliwościami odnośnie gimnastyki i codziennej praktyki.

Koszt jednorazowych zajęć: 30 zł
Karnet 4 wejścia: 100 zł

Zajęcia odbywać się będą od 17 września, w poniedziałki w  godzinach 19.00-20.00 w Ogrodzie Harmonii przy ul. Przybyszewskiego 13 w Krakowie.

Zapisy:
slowianka.krakowianka@gmail.com

Co zabrać:
– chustę
– luźny, wygodny strój
– wodę do picia
– matę do ćwiczeń (opcjonalnie, na miejscu będą dostępne maty; weź jeżeli wolisz ćwiczyć na własnej)
– karty do ćwiczeń, jeśli takie posiadasz

Na zajęciach ćwiczymy boso i bez biustonoszy.

Prowadząca:


Marta Danielowska – certyfikowana instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej „Moc Strażniczki”, uczennica Evy Byuksel i Katarzyny Majak, psycholożka, trenerka biofeedback.

Od zawsze fascynowały mnie umysł i dusza ludzka, z wykształcenia jestem więc psycholożką. Na co dzień pracuję jako terapeutka biofeedback.
Jeszcze w czasie studiów poczułam, że ” dusza jest w naszym ciele, jak pająk w swej sieci – nie może się on poruszyć, nie wprawiając w ruch daleko rozpiętych nitek pajęczyny, ale i na odwrót, nie sposób wprawić w ruch którejkolwiek z tych nici nie poruszając pająka”. Zwróciłam się więc, nieco niepewnie, w stronę ciała… Tak rozpoczęła się moja podróż poznawania siebie poprzez ruch, dotyk, dźwięk, zapach, ból, przyjemność, zmęczenie… i mnóstwo innych wyrazów, którymi komunikowało się moje ciało. Dzięki wielu różnym kursom pracy z ciałem, wspaniałym prowadzącym, współuczestniczkom i współuczestnikom, odkryłam (i wciąż odkrywam!) siebie całkiem na nowo.
Dopiero jednak przy gimnastyce słowiańskiej poczułam, że jest to droga, którą chcę podążać.
Swój warsztat doskonaliłam pod okiem niezrównanej Katarzyny Majak, egzamin na instruktorkę zdałam u Evy Byuksel.