Ceremonia Oddechu

Zapraszam do Krakowa na otwarcie nowego cyklu Krakowskiej Przestrzeni Oddechu (Breath Ceremony – Ceremonia Oddechu oraz Natalia Bobrowska). Będziemy mieli okazję gościć wyjątkowe osoby: Lisa Li i jej Breath Ceremony oraz Goran Dimitrijevskiego, z zespołu Doontki.
Zaczniemy medytacją aktywną wg OSHO, żeby następnie przejść do Ceremonii Oddechu, którą poprowadzi Lisa.

MEDYTACJA AKTYWNA
Medytacja Aktywna wg. Osho została stworzona z myślą o współczesnym człowieku. Starannie dopracowane procesy pozwalają rozpuścić napięcia i doświadczyć wewnętrznej harmonii, poruszyć energię w ciele i wyciszyć umysł.

CEREMONIA ODDECHU
Ta silna i głęboka ceremonia to 2-godzinna podróż, w trakcie której prowadzeni będziemy do wyższego stanu świadomości za pomocą głębokiego, połączonego oddechu. Wykorzystamy techniki oddechu biodynamicznego, transformacyjnego i holotropowego, aby dostarczyć organizmowi tlenu i energii oraz stworzyć przestrzeń do uwolnienia uwięzionych w ciele emocji, urazów i traum. Efektem tej pracy jest poczucie zintegrowania i większego osadzenia w ciele, zwiększona pojemność emocjonalna i umiejętność świadomego przeżywania tego, co tu i teraz dzieje się w ciele.
Tak naprawdę każdy jest swoim osobistym szamanem, a głębokie uzdrowienie zawsze przychodzi z wewnątrz. W trakcie Ceremonii, jako prowadzący, będziemy trzymać dla Was przestrzeń i wspierać w oddychaniu i uwalnianiu wszystkich opowieści przeszłości zamrożonych w ciele. Tak, byście mogli w swoim własnym tempie i w zgodzie z własnym potrzebami skontaktować się ze swoją wewnętrzną mocą uzdrawiania.
Tego procesu nie da się opowiedzieć, zrozumienie przychodzi wraz z doświadczeniem. Jeśli jednak czujesz, że potrzebujesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami.

Będziemy pracować na leżąco, prosimy wziąć ze sobą komfortowe ubranie, które nie będzie krępowało ruchów oraz coś cieplejszego, żeby włożyć po warsztacie. I wodę do picia.

Przed przystąpieniem do Ceremonii możesz określić osobistą intencję, z którą będziesz pracował/a; może to wzmocnić proces i pomóc w uwolnieniu się od problemu.

PRZECIWSKAZANIA: dla kobiet w ciąży, osób mających problemy z sercem i z nadciśnieniem, osób z jaskrą i padaczką.

KIEDY:
26.05.2017 (piątek)
godz.18:00 -21:00

INWESTYCJA: 70 – 100 PLN w zależności jak wyjątkowym wydarzeniem była dla Ciebie Ceremonia.
Ilość osób ograniczona.

Zapisy i informacje:
DARIUSZ MAŁOJŁO
tel. 606104459,
mail: bbtr.oddech@gmail.com

Prowadzący:
LISA LI – Jest instruktorem pracy z oddechem, nauczycielem jogi , szkoliła się w systemie Usui Reiki, masażu Qi. Jest duchowym odkrywcą, wierzącym w wolność i poszukiwanie prawdziwego zdrowia. Po tym jak zorientowała się, ze całkowicie nie pasuje do obecnego systemu, Lisa rozpoczęła niemal 10-letnią podróż po świecie, studiując różne metody uzdrawiania, pracy z ciałem, starożytne praktyki jogiczne i swój własny wewnętrzny świat. Teraz przynosi ze sobą praktykę Biodynamicznego Oddechu i chce dzielić się nią z tymi, którzy tego potrzebują.
Możesz dowiedzieć się więcej o pracy jej pracy z poniższego artykułu, napisanego przez Lisę.
http://www.ourgom.com/tips-for-integrating-old-emotional-wounds-breathwork/

Więcej informacji o Breath Ceremony na stronie fb:
https://www.facebook.com/breathceremony/?pnref=story

DARIUSZ MAŁOJŁO – certyfikowany praktyk pracy z oddechem metodą BBTR® BioDynamiczny Oddech i Uwalnianie Traumy, trener personalny, tancerz, performer, inżynier.

Ukończył studia magisterskie w kierunku Elektrotechnika oraz MiBM na Politechnice Krakowskiej. Przez 8 lat związany z biznesem jako inżynier specjalista. Ukończył 2-letni trening praktyka pracy z oddechem metodą BBTR® BioDynamiczny Oddech i Uwalnianie Traumy prowadzony przez twórcę metody Gitena Tonkova, jest asystentem podczas treningów BBTR®.
Od wielu lat pracuje i pogłębia swoją wiedzę na temat pracy z ciałem, masażem, świadomością ciała i wpływem oddechu na procesy w nim zachodzące.
Jest założycielem Dariusz Małojło – Art&Therapy, gdzie łączy pracę terapeutyczną i artystyczną.
Jest twórcą projektu Breath Ceremony – Ceremonia Oddechu oraz Oddech w Męskim Kręgu z którymi podróżuje po Polsce.
Aktualnie wspołpracuje z Beskidzkim Instytutem Psychoterapii, gdzie prowadzi sesje z Biodynamicznego Oddechu i Uwalniania Traumy® oraz pogłębia wiedzę w dziedzinie pracy z traumą.
Tel +48 606104459, – Mail: bbtr.oddech@gmail.com 

https://www.facebook.com/breathceremonies/

NATALIA BOBROWSKA – certyfikowana facylitatorka pracy z ciałem metodą BBTR®, instruktorka powięziowej jogi yin. Mieszka w Krakowie, gdzie prowadzi sesje indywidualne i grupowe metodą BBTR®.

GORAN DIMITRIJEVSKI -