9-11 sierpnia Sztuka Transcendentalnej Esencji Serca

więcej informacji: http://transcendental-art.com/pl/krakow

I-II oraz KURS MISTRZOWSKI z narzędziami do prowadzenia własnych zajęć i szeroko rozumianej Sztuki Życia oraz medytacyjnego, kreatywnego malowania intuicyjnego. Wszystkie poziomy są prowadzone paralelnie. każdy aplikuje zgodnie ze swoim poziomem i odczuciem gotowości. Prowadzone są równolegle w tym samym terminie.

9-12.08.2018 w KRAKOWIE
rozpoczynamy o godz. 11:00
do 17:30 (1h przerwa na posiłek)

Zgłoszenia:

AKADEMIADUSZY@GMAIL.COM

http://transcendental-art.com/pl/nieznanice

Malujemy w procesie, odnajdując punkty styczne pomiędzy życiem a obrazem. Malując wydobywamy to, co nieuświadomione i budzimy w sobie stwórcę życia. W program włączony jest przekaz który krok po kroku wprowadzi Cie w proces tworzenia. Dzień zaczynamy ruchem i medytacją.

Nie jest wymagane doświadczenie ani wcześniejsza praktyka malarska.

Prowadzi Ewa Szymczak Isha – artystka i malarka, nauczycielka, założycielka Akademii Technik Sztuki Transcendentalnego Życia, z długoletnim doświadczeniem rozwojowym (pierwsze autorskie warsztaty z zakresu połączenia sztuki z wiedzą duchową poprowadziła w 1997r). Od 2015 roku mieszka na wyspie Bali gdzie regularnie prowadzi swoje warsztaty, a zimą poszerza swoją wiedzę na temat Ved i naucza w Indiach, a w wakacje można uczestniczyć w jej warsztatach w Polsce…

W Sztuce Transcendentalnej – przy pomocy wiedzy o prawach natury i wszechświata aktywujemy prawą intuicyjną i kreatywną półkulę mózgu, która pozwala nam przebudzić się do własnego życia i aktywować potencjał własnej esencji serca w tworzeniu, co oznacza połaczenie z naszym prawdziwym przeznaczeniem. Podczas warsztatu inicjowany jest proces, poprzez który można wyrazić własną indywidualność bez jakichkolwiek ograniczeń lub wymagań, dzięki temu możemy poznać co naprawdę nami kieruje, uczynić nieświadome świadomym i przedefiniować siebie w kierunku odkrycia większej szczęśliwości aby dojść do ostatecznego wyzwolenia.

Kurs Mistrzowski przeznaczony jest dla ARTYSTÓW sztuki intuicyjnej, leaderów i nauczycieli. Kształci w Technikach Sztuki Transcendentalnej i przeznaczony jest dla wszystkich, którzy pragną poszerzyć swoje zrozumienie natury kreacji oraz tych, którzy pragną prowadzić na tej ścieżce innych.

Każdy może zagłębić i poznać siebie, znaleźć drogę do własnego serca, rozwinąć wewnętrzną wiedzę, intuicję i kreatywność, poznać, kim jest w swojej istocie, po to by doznać świadomości w procesie tworzenia, nie tylko w malarstwie, ale też w życiu. Każdy warsztat jest samoistnie żyjącym organizmem. Uczestnicy przychodzą z własnymi tematami, które zostają wprowadzone do całego procesu i pola zajęć.

Ewa Szymczak – Isha wypracowała swoją autorską metodę przekazu, opartą na długoletniej pracy z ludźmi, znajomości metod uzdrawiania i samorozwoju, tworzenia w różnych krajach i kulturach (Bali, Indie, Tajwan, Francja, Norwegia, Niemcy, UK itd.) jej warsztaty cechuje szczególne podejście do głębi poznania. Dla uczestników są prowadzone specjalne medytacje oraz istnieje możliwość skorzystania z odblokowujących sesji indywidualnych.

Uczestnicy korzystają z kolorowych specjalnych esencji Aura-Soma, które oczyszczają Aurę i rozwijają różne aspekty świadomości poprzez energie kolorów. Te warsztaty są wejściem w głębokie przeżycie spotkania ze swoim wnętrzem.

Pierwszego dnia zaczynamy o godz. 11:30 a potem ustalamy godziny wspólnie,
zwykle o godz. 14:00 obiad – przerwa 1,5 h
i kontynuacja do 17:30 ale jeśli uczestnicy czują aby malować, mogą to robić dalej.
Kolacja godz. 18:30 lub 19:00, dla chętnych taniec intuicyjny po ostatnim posiłku wieczorem.

Prosimy o zabranie słoika na wodę, talerzyków jednorazowych (palet), ołówka i kilku białych kartek papieru.