17 kwietnia Praktyki energetyczne (wykład) 19.30-21

Zapraszam was na wykład o pracy z energią w oparciu o różne technologie. Opowiem wam o pracy z kamieniami szlachetnymi i jakie można znaleźć dla nich zastosowanie w życiu codziennym, o medytacji z drzewami i jak wchodzić z nimi w procesy terapeutyczne. Omówię szczegółowo jak pracować z arkuszem Radykalnego Wybaczania i co się kryje za filozofią tego systemu. Będzie też o potencjale Reiki na różnych płaszczyznach. Nauczycie się wizualizacyjnej medytacji uziemienia. Przedstawię 2 proste techniki na oczyszczanie się oraz bardziej złożony rytuał odcięcia, który warto znać przy transformowaniu bliskich relacji lub wtedy, gdy „drogi z się rozchodzą”.
Z kwestii bliskich szamanizmowi pojawią się ustawienia systemowe, rytuały z Rapé oraz wiedza z własnego doświadczenia o tym jaki potencjał niosą stany transowe, kiedy to pracujemy wibracyjnymi dźwiękami, intuicyjnym ruchem ciała oraz wizjami.

Koszt udziału – 20zł
(nie ma zapisów)

Zapraszam również na mój wykład o szamanizmie dzień wcześniej:
https://web.facebook.com/events/2027049737551094/

Kilka słów o mnie:
Nazywam się Jakub Stąpór. Od 5 lat pasjonuję się odmiennymi stanami świadomości. Przez ostatnie 3 lata intensywnie poznawałem różne techniki uzdrawiania siebie oraz innych uczestnicząc w dziesiątkach warsztatów, ceremonii, rytuałów oraz kręgów jak i przeżywając setki procesów w życiu codziennym.
Czerpałem inspiracje, wzorce i jakości od 3 nauczycieli.
Po przeżytej chorobie jak i inicjacji szamańskiej zacząłem prowadzić indywidualne sesje pracy z cieniem, podczas których intuicyjnie sczytuje informacje z pola prowadząc przez proces.
Sesje mają charakter ustawień systemowych i podróży po świecie wizji. Dotyczą transformacji emocji i traum, czyszczenia karmy rodowej i łączenia z przodkami, odprowadzania zmarłych, czyszczenia podczepów, integrowania aspektu męskiego i żeńskiego.
Na co dzień prowadzę też stronę internetową –www.suplementswiadomosci.pl