16-17 czerwca

Mistrz Yu, Jae-Sheen oraz Soojin Kim

Zapraszają na

WEEKENDOWY WARSZTAT WELL-BEING ISM

współorganizowany przez OGRÓD HARMONII w Krakowie

Sundao; ISM (Integralna Somatyczna Metoda)

Dla Wzmocnienia, Oświecenia, Wzbogacania Życia.

Sundao;ISM (Integralna Somatyczna Metoda) opracowana przez Mistrza Yu Jae-Sheena i SooJin , to kompletna i praktyczna metoda, która ma głęboką głębię z perspektywy somatycznej duchowości dla naszego osobistego, relacyjnego, zbiorowego dobrobytu i efektywności. Metoda ta nie opiera się na biernym spokoju, ani też nie porusza tematów dalekich od prawdziwego życia, ale jest sposobem zarządzania twoim życiem i twoim światem, poprzez odzyskanie twojej prawdziwej twórczości, mistrzostwa oraz przywództwa.

Twoja wewnętrzna przestrzeń jest jedynym miejscem, które prowadzi do twojej pełnej integracji i pełnego rozkwitu ludzkiego geniuszu oraz jego pełnego potencjału życiowego, jako poszerzenie jednej świadomości, która jest święta i boska zarazem. Wchodząc w ten strumień energii, podczas gdy ustanowisz „Praktykę Ciebie” doświadczysz jasnego przekazu, który otworzy cię na obfitość świata i błogosławieństwo życia.

Pozwól, że pokażemy Ci, jak dostroić się do Wewnętrznej Przestrzeni Doskonałości (poprzez „Praktykę” Wewnętrznej Integracji), która jest źródłem pełni obfitości, piękna, wartości, znaczenia, mocy i autentyczności. Nasze naukowo opracowane praktyki połączone z wnikliwymi lekcjami mądrości i procesami energetycznymi zainicjują autentyczne zmiany w twojej świadomości i jej przejawianiu się.

Życie z tym wyrównaniem pozwala nam nie tylko osiągnąć nowy poziom siły i skuteczności, ale także na nową dynamikę i wymiar w środowiskach, w których żyjemy. W coraz większych kręgach – naszych rodzinach, przyjaciołach, wspólnotach, biznesie i społeczeństwie – dzieląc się naszą transformacją ze światem.

Sundao; ISM, to najnowocześniejsze narzędzie prowadzące do wewnętrznej transformacji i efektów w naszym życiu.

·         Odzyskaj prawdziwą twórczość, mistrzostwo w swoim życiu i świecie.·         Uwolnij opór, utrzymując wysoką energię przez cały dzień.·         Doświadcz wewnętrznej siły, ciszy, obecności i jasnego połączenia z wewnętrznym przewodnictwem.·         Zwiększ przejrzystość umysłu, równowagę emocjonalną i wydajność.·         Zamień stres, strach, lęk, depresję, samotność, niepewność w pełnię świadomości i wewnętrznej radości.·         Popraw komunikację i relacje międzyludzkie.·         Uwolnij się od przewlekłych dolegliwości (wysokiego ciśnienia krwi, bezsenności itp.) żyjąc w pełnym zdrowiu i radości.·         Odkryj, jak tworzyć myśli i uczucia dające poczucie lekkości i dobrego samopoczucia.·         Doświadcz i dowiedz się, w jaki sposób możesz zastosować tę metodę nie tylko dla twojego zdrowia i dobrego samopoczucia, ale także dla trwałego pokoju, przejrzystości i obfitości we wszystkich wymiarach.·         Poprzez rozwój dokonaj przemiany w zdrowiu, relacjach, pracy, życiu materialnym i życiu duchowym.

  • Nieustannie rozszerzaj i praktykuj transformację w twoim zdrowiu, związku, pracy, materialnym i duchowym życiu.

To spotkanie zawiera:

  1. Praktyki Wyrównania Energii Wewnętrznej.
  2. Serię Uważnych Ruchów i Medytacji w Świadomości Energii.
  3. Uważną Opiekę; Praktykę Sztuka Uzdrawiania Partnera.
  4. Prowadzone Pytania, Inspirujące Konwersacje oraz Transmisję Energii.

 

Sundao; ISM odnosi się do energetycznego przebudzenia z wewnętrzną przestrzenią prawdy, źródłowej energii, świadomości i życia z jego energicznym przewodnictwem i wyrównaniem, które jest stanem wzbogacenia, oświecenia i wzmocnienia. Nie opiera się na żadnym systemie religijnym ani na intelektualizacji, bez względu na to, czy od dawna medytujesz czy jesteś początkującym, który zdał sobie sprawę z mocy Bycia, każdy trening znacznie przyspiesza nasze fizyczne, mentalne i emocjonalne dostrojenie i transformację. I to ucieleśnienie realizacji daje nam wieczny spokój, klarowność i obfitość we wszystkich wymiarach.

Ponieważ jest to nie tylko kompletna reinterpretacja różnorodnych praktyk umysłu / ciała z perspektywy dobrego samopoczucia, ale także przekazywanie energii Mistrza Yu oraz SooJin wraz z codziennymi inspirującymi materiałami na nowy moment życiowy. Moc Sundao; ISM polega raczej na empirycznym przewodnictwie, niż na koncepcyjnym nauczaniu. W bardzo krótkim czasie dzięki prostocie i oświecającej jasności nad prawem natury i energii, możemy osiągnąć więcej niż to, co osiągnęlibyśmy dzięki wieloletnim terapiom lub treningom opartym na intelektualności. Pomaga wykonać 180-stopniowy zwrot w naszym życiu i osobistej energii i automatycznie pozytywnie zmienia nasze postrzeganie świata i nas samych. W rzeczywistości jest to przekaz energii ku transformacji energetycznej z bezpośrednim połączeniem   naszą wewnętrzną przestrzenią.

Przydatne informacje:✓ ubierz miękkie, elastyczne ubranie (takie, które nie będzie ograniczać ruchu)✓zrezygnuj z dżinsów lub spodni z podwójnym szwem na plecach (lub sztywnym materiałem)✓ zadbaj o świeżą wodę i wszystko to, co pomoże Ci czuć się komfortowo✓Upewnij się, że przed przystąpieniem do warsztatu zjesz zdrowe śniadanie lub lunch

 

Sesje grupowe odbędą się:

  • w sobotę 16 czerwca 2018

w godzinach 10:30 – 18:30 (z przerwą na lunch)

oraz

  • w niedzielę 17 czerwca 2018

w godzinach 14:30 – 18:30

Miejsce spotkania: „Ogród Harmonii” przy ul. Przybyszewskiego 13 w Krakowie

 

Opłaty:

Sesja 16.06.2018 – 300 zł/os.

Sesja 17.06.2018 – 200 zł/os.

Udział w obydwu sesjach (sobotniej i niedzielnej) – 400 zł/os.

*liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy.

 

Sesje prywatne:

  • 600 zł/os. (czas trwania max. 50 min),
  • 1200 zł/os. (czas trwania: 90 – 120 min)
  • 4000 zł/os. półdniowy intensywny trening ISM z Mistrzem Yu oraz SooJin

Celem rezerwacji miejsca prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

608-390-591lub 660-010-992