10 września rusza kurs początkujący Jogi z Mariuszem

10 września rusza 2-miesięczny kurs hatha jogi dla początkujących

PONIEDZIAŁKI I ŚRODY O GODZ. 18:00

obowiązują zapisy tel. 789 099 558

Zapraszamy

Zajęcia poprowadzi Mariusz Bujak,
prowadzący o sobie:
Wszystko zaczęło się wiosną 2011 roku,kiedy po raz pierwszy uczestniczyłem w zajęciach Hatha Yogi w Chicago. Jogiczna charyzma mojego pierwszego nauczyciela, pchnęła mnie do rozpoczęcia przygody mojego życia. Codzienne, szalone i niezmordowane praktykowanie musiało zakończyć się kursem instruktora Hahha Yogi pod skrzydłami Sarah RichelleStarnes. Zaraz po jego zakończeniu sytuacja życiowa skierowała mnie z powrotem do Polski, gdzie postanowiłem propagować swoisty styl Hatha Yogi. Wydawałoby się, iż joga to yoga i wszędzie jest taka sama, a jednak amerykański styl pozostawił mocny odcisk na mojej praktyce. Nie tak zdyscyplinowana jak Asthanga , nie tak wymagająca jak Iyengarowski odłam Hatha Yogi, wciąż bawi nasze ciało i jednocześnie usprawnia je. Trochę pół żartem,
trochę na serio zapraszam Was na odrobin jakże cudownej podróży w krainę ciała i ducha, gdzie ciało pochłonęły asany, a duch czerpie z tego radość.

Jeśli zastanawiasz się czy wziąć udział w kursie, jest wiele powodów by ćwiczyć jogę, oto parę z nich:

-regularna praktykowanie jogi pozwala obniżyć ciśnienie krwi i utrzymać je na normalnym poziomie poprzez lepsze ukrwienie i dotlenienie organizmu.

-osoby praktykujące jogę mają wyższą tolerancję na ból. Poza tym joga w znacznym stopniu zmniejsza lub nawet całkowicie niweluje różne bóle pleców, bóle przewlekłe, bóle karku itp.

– praktykowanie jogi uspokaja organizm przez co doświadczamy mniej stresu. Mniej stresu w połączeniu z obniżeniem ciśnienia chroni nas przed chorobami układu krążenia. Poprawienie krążenia krwi i większe spalanie tłuszczu poprzez wykonywanie ćwiczeń (asan) powoduje obniżenie cholesterolu.

– joga w krótkim czasie zwiększa koncentrację i motywację u osób ją praktykujących. Umiejętność koncentracji pozwala osiągać lepsze wyniki w życiu prywatnym oraz zawodowym.

– praktykowanie jogi jest jedynym ze znanych sposobów na szybkie i lepsze osiągnięcie wewnętrznego spokoju. Wewnętrzny spokój pomaga w wielu aspektach życia, między innymi w podejmowaniu skutecznych decyzji nawet w poważnych okolicznościach.

Koszt uczestnictwa w kursie:
Karnet na 8 zajęć w miesiącu:i 170zł
Kurs trwa 2 miesiące.
Karnety można zakupić w dniu rozpoczęcia kursu 10 września.

Respektujemy karty Benefit System, Ok System i FitProfit bez dopłat.

PYTANIA
Czy trzeba mieć swoją matę do ćwiczeń ?

Maty i wszelkie pomoce do ćwiczeń są na miejscu, możesz przynieść swoją matę jeśli wolisz na niej ćwiczyć.

Jak się przygotować do zajęć?

Potrzebujesz wygodnego stroju, jogę ćwiczymy na boso lub w skarpetkach antypoślizgowych. Na pierwsze zajęcia przyjdź chwilę wcześniej by zapoznać się z Ogrodem Harmonii.
By czuć się komfortowo podczas ćwiczeń zjedz posiłek minimum 2 godziny przed zajęciami.

Jak zapisać się na kurs?

Telefonicznie tel. 791 229 892 lub mailowo info@ogrodharmonii.pl

Zapraszamy 🙂
Liczba miejsc ograniczona