10 maja Konferencja „Coaching drogą przywództwa”

Dzisiejszy świat stawia przed liderami i menadżerami nowe wyzwania. Zmieniający się, nieprzewidywalny, pozornie chaotyczny utrudnia kierowanie ludźmi, osiąganie celów i wymaga transformacji całego podejścia do zarządzania ale i … do siebie.

Konferencja osnuta jest wokół modelu przywództwa XXI oraz szansom i wsparciu, jakie prawdziwe przywództwo może znaleźć w coachingu. Tworzona przez praktyków dla praktyków: liderów, menedżerów, właścicieli firm, coachów, trenerów, studentów coachingu i tych, których interesuje coachingowy styl zarządzania.

Program:
16.00 uroczyste otwarcie konferencji

16.15 – 17.00
dr Tatiana Krawczyńska-Zaucha PCC ICF, MGSCC
Członek Zarządu ICF
„Przywództwo w świecie VUCA”

17.00 – 17.45
Marzena Konieczny PCC ICF
„Przywództwo oparte na Transformującej Obecności”

17.45 – 18.00 pytania i dyskusja

18.00 -18.45
Monika Buła ACC ICF
„The Bridge – wyprowadzenie do coachingowego stylu zarządzania”

18.45 – 19.30
Panel dyskusyjny: Kiedy stosować coaching w biznesie?

Prowadzący:
Dr Tatiana Krawczyńska-Zaucha PCC ICF – Trener biznesu oraz Global Executive & Leadership Coach PCC International Coach Federation. Członek Zarządu ICF Poland. Przez 12 lat pracowała w międzynarodowych korporacjach na różnym poziomie strategicznego zarządzania. Mentor i wykładowca filozofii, etyki i coachingu. Właścicielka firmy SEDMO. Specjalizuje się w szkoleniach z rozwoju przywództwa i stylów zarządzania, budowania autentycznego i spójnego przywództwa, tworzenia zespołów i kierowania nimi, wykorzystania emocji w sprzedaży i zarządzaniu, wielopoziomowej komunikacji i motywacji. Prowadzi executive leadership coaching oraz strenghts coaching dla liderów i zespołów. Autorka międzynarodowo akredytowanego kursu „Turkusowy coach, turkusowy lider”. Pracuje z uważnością i pasją.

Marzena Konieczny – Transformational Presence executive coach i trener z akredytacją PCC International Coach Federation oraz certyfikatami m.in. Transformational Presence Leadership & Coaching® (Alana Seale) i Practitioner Diploma in Executive Coaching® (AoEC) oraz kwalifikacjami biegłego rewidenta FCCA, ACCA. Łączy 18letnie doświadczenie na stanowiskach zarządzających w firmie konsultigowej PwC z praktyką coacha wewnętrznego i zewnętrznego. Z pasją prowadzi programy coachingowe w języku polskim i angielskim dla kadry zarządzającej i menadżerskiej międzynarodowych korporacji w zakresie rozwoju umiejętności przywództwa, zarządzania ludźmi, karierą, itp. oraz w pokonywaniu wyzwań kryzysu kariery i wieku średniego (motywacja, poczucie własnej wartości, work/life balance). Prywatnie mama 3 chłopców dostrzegająca piękno chwili.

Monika Buła – dyplomowany trener biznesu i coach (ACC ICF) oraz praktyk Points Of You®. Menedżerów i przedsiębiorców wspiera szkoląc w zakresie kompetencji i narzędzi coachingowych. Jako coach pracuje z klientami zarówno nad tematami związanymi z drogą zawodową, rozwojem firm, jak i życiem osobistym. Wspiera również osoby WWO/HSP (Wysoko Wrażliwa Osoba/Highly Sensitive Person) oraz introwertyczne w dokonywaniu zmian w zgodzie z sobą, w byciu autentycznym i dopasowywaniu życia zawodowego do swoich predyspozycji osobowościowych, a nie odwrotnie.
Prywatnie słucha dużo muzyki, równie dużo czytam, często biega po koncertach, ale też na bieżni i może godzinami patrzeć na Giewont. Fanka każdego himalaisty i każdego maratończyka.

Ilość miejsc ograniczona! Zapraszamy!

Bilety w cenie 15zł dostępne tutaj: https://coachingdrogaprzywodztwacoachingweek.evenea.pl/